Візитки - друк і виготовлення, дизайн.


Ми друкуємо, макетуємо, ламініємо. З нами ви спокійні за своє замовлення

Ціни на друк візитки

Матеріал 100 шт. одно/двостороні Рекламні візитки 1000 шт.
Крейдований папір 180/250 1100
Ультра білий папір 240/310 -
Дизайнерський папір від 340/410 -
Плайк 420/490 -
З ламінацією 350/420 1200/1250

Терміни виготовлення: від 1 години.

Ціна візиток враховують тільки друк, виготовлення макету сплачується додатково.

Якщо ви не впевнені, що можете зробити макет візитки відповідно до технічних вимог, просто замовте його виготовлення у нас.

Є кілька варіантів:

 • Замовлення індивідуального дизайну;
 • Вибір готового шаблону з нашого каталогу шаблонів візиток;
 • Надання макета Замовником, з подальшим доопрацюванням фахівцями нашої компанії.

Найбільш простий і недорогий спосіб - замовлення візитки за шаблоном, який Ви обираєте в нашому каталозі. У цьому випадку макет візитки від Вас не потрібно. Ми виготовимо його самі, причому всього за 15 грн.

Якщо у Вас є макети візиток, і Ви хочете використовувати саме їх, то фахівці компанії зможуть провести коригування (як правило, за додаткову плату від 25 грн.). Також дизайн стандартної і рекламної візитки може бути придуманий «з нуля». Ціни на послуги дизайнера прийнятні, а терміни виконання замовлення - стислі!

Приклад дизайнерского папіру
приклад правильного макету

Розмір (обрізний формат) стандартної візитної картки 90х50 мм. Розмір візитки євроформату 85х55 мм. Допускається також формат 90х55 мм.

Основні технічні вимоги до готових макетів візитних карток такі:

 • Формат документа в програмі повинен точно відповідати формату обріза візитки
 • Обличчя і оборот візитки повинні бути в окремих файлах або на різних сторінках
 • Колірна модель CMYK (для повноколірного друку). Колірна модель RGB неприпустима!
 • Вильоти за обрізний формат по 2 мм з кожного боку.
 • Дозвіл растрових зображень 300 точок на дюйм.
 • Текст і лінії чорного кольору повинні мати склад кольору по CMYK 0, 0, 0, 100.
 • Тонкі лінії не повинні бути не менше 0,3 pt.

Готові макети візиток приймаються в наступних програмах:

CorelDraw (PC, версія не вище X6)
Adobe Illustrator (PC, версія не вище CS6)
Adobe Photoshop (PC, версія не вище CS6, .psd в шарах)

Вильоти за обрізний формат - 2 мм з кожного боку. Текст і лінії, зображені на макеті чорним кольором, повинні мати розкладку CMYK 0, 0, 0, 100. Товщина ліній повинна бути не менше 0,3 pt .Текст розміром менше 7 pt найкраще друкувати рубаним шрифтом (типу Arial) і прямим ( НЕ курсивом). Растрові елементи макета повинні мати дозвіл 300-400 dpi.

Ми не рекомендуємо робити макет візитки в програмах растрової графіку (типу Adobe Photoshop), так як векторні об'єкти друкуються кращої якості, ніж растрові. Виняток становлять елементи зі складними растровими ефектами, які інакше неможливо зробити. Такі елементи можна зробити в програмі растрової графіці, а потім вбудувати в векторний макет.

Файли, створені в програмах, що не підтримують кольорову модель CMYK (Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Paint та ін.) Не є макетами і розглядаються як матеріал для виготовлення макета. Ми настійно не рекомендуємо робити макети в програмах для виготовлення візитних карток (типу Visual Business Cards, BusinessCards MX, Картмейстер та ін.). Як правило ці програми не підтримують кольорову модель CMYK, не дозволяють грамотно зробити вильоти і визначити якість растрових зображень.

Якщо Ви робите макет візиток в програмах Adobe Illustrator або Corel Draw: Створюйте файл розміром 90х50 мм в колірній моделі CMYK. Фон та інші зображення, які друкуються в край візитки, повинні виступати за обрізний розмір на 2 мм. Елементи, що не друкуються в край, повинні відступати від обрізного формату мінімум на 3-4 мм. Растрові об'єкти, що використовуються в макеті, повинні бути вбудовані в макет, а не пов'язані з ним (embedded, а не linked).

Приклади робіт

Як домогтися ефективності від рекламних візиток

Отже, перш за все, розберемося, чому у рекламних візиток набагато більше шансів «вижити», ніж у прайс-листів або у контактного номера телефону, записаного на клаптику паперу, відірваному від журналу «Бюджет для народу?».

Справа в розмірі і призначенні. Якщо прайс-лист може зберігатися серед тисяч однакових «папірців», то рекламна візитка буде знаходитись безпосередньо у візитниці. Загалом, якщо ви дасте своєму клієнтові візитку, у вас багаторазово зростуть шанси не залишитися забутим і отримати замовлення.

Щоб рекламні візитки ефективно працювали треба:

 • Давати візитки всім підряд. Ні, ви не повинні стояти біля підземного переходу або входу в метро, ​​і роздавати свої візитки перехожим, яким хочеться просто спокійно переміщатися по місту, а не ставати збирачами макулатури. Я говорю не про це. Вам треба роздати рекламні візитки всім своїм друзям і знайомим. Всі клієнти повинні мати безліч ваших візиток. Дали візитку директору? Відмінно! Зайдіть ще до заступника і теж дайте йому свою візитку. Навіть секретарці дайте в руки свою рекламну візитну картку - адже вона ближче всіх знаходиться до шефа.

 • Родичі - носії вашої реклами. Дайте по сто візиток своїм родичам, щоб ті роздали їх своїм товаришам по службі. А якщо родичі працюють в «прохідних місцях», то нехай пачка візиток полежить у них на робочому столі в доступному для клієнтів місці. Так ви отримаєте додатковий потік потенційних замовників.

 • Візитка на вашому робочому столі - це обов'язкова умова. Кожен, хто зайде до вас в офіс, повинен вийти з нього з вашою візиткою. Навіть, якщо людина йшла в швейну майстерню замовити собі нові сімейні труси і помилився дверима, все одно, дайте йому свою візитку. Адже, якщо йому потрібно пошити труси на замовлення, то значить він не бомж. А раз так, то, швидше за все, у нього є квартира. А якщо є квартира, то, як мінімум, йому потрібна тумбочка для сімейних трусів. Значить це ваш потенційний клієнт.

Загалом, гадаю, механізм зрозумілий усім. Але запам'ятайте головне:

Ваші рекламні візитки не повинні стати причиною подразнення і поганого настрою для людей. Роздавайте їх тільки людям, з якими ви знаходитесь в контакті з тих чи інших питань. Ніколи не суньте свої візитки на вулиці в руки перехожим. По-перше, це некультурно. По-друге, такий механізм просування є неефективним. «Вулична» візитка потрапляє в перший же сміттєвий бак, який перехожий зустріне на своєму шляху.

Корисна інформація

Друк візиток терміново за годину

Якщо обставини склалися так, що візитні картки необхідно отримати в найкоротші терміни, пропонуємо скористатися нашою послугою терміновий друк візиток за годину.

Відправляйте макет візиток на електронну пошту і вже через годину Ви можете їх отримати у нас в офісі поруч з метро Золоті ворота. Виготовити візитки терміново (за 1-2 години) можливо тільки методом цифрового друку, при цьому вартість замовлення не збільшується.

Також, за наявності готового макету, можливо надрукувати візитні картки безпосередньо у вашій присутності, що займе не більше п'ятнадцяти хвилин. Для максимальної зручності та економії часу наших клієнтів термінове друк візиток здійснюється без передоплати.

Більше 100 компаній є нашими постійними клієнтами

Поліграфія «Навис» працює на ринку з 20010 року. Величезний досвід та сучасне обладнання дозволяють виконувати замовлення швидко і якість, враховуючи всі індивідуальні побажання клієнта. Більше 100 компаній є нашими постійними клієнтами, які регулярно здійснюють замовлення на друк візиток в Києві. Ми завжди готові піти до вас назустріч - надрукувати продукцію за годину, створити унікальні та ексклюзивні візитки. А те, що ви можете замовити візитки цілодобово, дозволяє і зовсім забути про проблеми, що виникають в самий невідповідний момент.

Враження, яке створюється про людину при першій зустрічі, є ключовим у подальшому розвитку відносин. І якщо ви вручите потенційному діловому партнерові оригінальну VIP-візитку, вона обов'язково допоможе укласти вдалу угоду. Імідж - насамперед, і про це забувати не можна!

Самий швидкий друк візиток в Києві - всього за 15 хвилин Ви отримаєте готові візитки! Замовити візитки через інтернет за допомогою Навис дуже просто! Стильний дизайн і гарна якість візитної картки обов'язково зіграють на руку її власнику. На сайті v12print.kiev.ua Ви зможете вибрати один із запропонованих нами дизайнів або завантажити свій макет. Друкувати візитки у нас - значить отримати високу якість швидко і за привабливою ціною.

Створення візиток за допомогою нашого конструктора допоможе Вам проявити свою індивідуальність, якісно представить особисту або ділову інформацію і рід діяльності. Ми забезпечимо відмінну і швидку друк візиток, подбаємо про те, щоб запропонувати Вам продукт який порадує свого власника. Виготовлення візиток в режимі онлайн ще ніколи це не було так швидко і дешево, як на сайті v12print.kiev.ua!