Продукція

Послуги

Дизайн

Зовнішня реклама

Розділ знаходяться в розробці

Оперативна поліграфія, поліграфічні послуги київ

Кольоровий та оперативний друк

Оперативна поліграфія Навіс (Київ) – це молода компанія, та ми маємо великий досвід у поліграфії, дизайні і створенні друкованої реклами.

У нас є власне дизайн-бюро, завдяки чому ми не лише друкуємо поліграфічну продукцію, а й створюємо макети для будь-якої цільової аудиторії та абсолютно різних спектрів задач. Це може бути як бюджетний варіант, так і розробка іміджевої реклами, що допоможе Вам продавати Ваші товари чи послуги, достукатися до Вашого споживача.

Широкий парк обладнання дозволяє виконувати роботи будь-якої складності за адекватну ціну. Друкуємо на паперах різної товщини та фактури. Надаємо поліграфічні послуги, використовуючи і нестандартні матеріали для поліграфії: пластик, плівка.

Завжди в курсі усіх новаторських розробок у рекламній та сувенірній поліграфії, що дає нам можливість задовольняти найвищим вимогам до поліграфічної та рекламної продукції.

Поліграфія НАвіс (Київ) пропонує комплексне обслуговування замовника “під ключ” (розробка рекламної концепції, макетів поліграфічної продукції, додрукарська підготовка, друк та післядрукарська обробка, упаковка і доставка).

Також Ви можете замовити як потрібний Вам комплекс, так і будь-яку послугу окремо, залежно від необхідності. Ми йдемо в ногу з часом та пропонуємо як стандартні, поширені і давно відомі вироби поліграфії, так і найновіші розробки.

Будемо вдячні за зауваження і пропозиції в роботі компанії і нашого сайту.

автор: Евгений Сергеев

[an error occurred while processing this directive]